Egyesületünk harmadik évharmada

Kedves Hamburgi Magyarok!

Szeptembertől indul Egyesületünk harmadik évharmada, továbbra is szeretettel várunk mindenkit rendezvényeinkre. Az év első felében szerzett tapasztalataink arra vezettek, hogy a havi klubesteket csak közkívánatra tartsuk meg. Tehát továbbra is megvan ezekre havonta a lehetőség, ezért a programunkban is feltüntetjük ezeket mint műsorpontot, de csak akkor kerülnek megtartásra, ha egy héttel az aktuális klubest előtt minimum 20 személy jelentette be a részvételi szándékát a Facebook-csoportban, e-mailen (hamburgimagyarok@web.de) vagy telefonon keresztül.

“Aktuális müsorok”  címszó alatt folyamatosan ismertetjük a tervezett rendezvényeket.

Mindenkit szeretettel várunk.

A HME Vezetősége

_DSF0311_cr1

Reklámok

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s